Jak to wszystko się zaczęło?

Przygodę z muzyką zacząłem zaraz po skończeniu podstawówki, zakładając wraz z kolegami rockowy zespół Taurus. Jako nastolatkowie występowaliśmy na wielu festiwalach muzycznych a 1986 roku osiągnęliśmy duży sukces na tamte czasy, występując na legendarnym festiwalu w Jarocinie.

Od tego momentu muzyka stała się moja największą pasją. Idąc tą drogą miałem przyjemność współpracować z wieloma zespołami takimi jak Mr. Pollack oraz SevenB, w którym śpiewał Gienek Loska, przyszły zwycięzca programu X-FACTOR. W 2009r. byłem współtwórcą zespołu H.R.A.B.I.A który dotarł do półfinału I Polskiej edycji „Must be the music”.

Po zakończeniu mojej przygody z zespołem H.R.A.B.I.A, współpracowałem z wieloma muzykami i artystami spędzając czas w trasach koncertowych podróżując po całej Polsce jako muzyk sesyjny.

Od 2015 roku postanowiłem zajmować się komponowaniem i produkcją muzyki, która zaowocowała powstaniem T.Day. Pierwszy teledysk, został wydany w 2017 r. z Maciejem Lipiną. Celem, który mi przyświeca od początku powstania T.Day, jest dotrzeć do jak największej liczby słuchaczy, tworząc i produkując muzykę na wysokim poziomie dla różnych artystów.

Ulubione gatunki muzyczne..

Jestem wychowany na muzyce rockowej i pop-rockowej ale z czasem otworzyłem się na inne gatunki muzyczne.
Od 2017 zapraszam różnych wokalistów i muzyków sesyjnych, którzy biorą udział w nagraniach moich piosenek, m.in. Magda Hanausek , Magda Szlęzak-Gwoździowska, Maciej Lipina, Robert „Sierściu” Mastalerz, Gerard Niemczyk , Mirek Hady , Arek Kluczewski , Bartosz Latus , Krzysztof Pająk. W okresie pandemi nawiązałem wspólpracę z wokalistą z Los Angeles, Rudigerem z, którym wydaliśmy trzy piosenki wraz z teledyskami  i następne są w produkcji. Obecnie powstaje również materiał na solową płytę Magdy Hanausek w, którym ja odpowiadam za kompozycje i produkcje a Magda jest autorką tekstów.