Miksowanie dźwięku

Na stałe współpracuję z moim przyjacielem, inżynierem dźwięku i gitarzystą Adrianem Gwoździowski. W jego domowym studiu powstaje większość pomysłów, nagrań i aranżacji moich produkcji. Współpracuję również z producentami pochodzącymi z USA.

Miksowanie dźwięku to proces twórczy łączenia każdego elementu utworu w jedną wspólną całość. 

Używamy tylko najlepszego analogowego sprzętu i cyfrowych wtyczek takich firm jak Dangerous Music ,   Avalon , TK Audio , Overstayer , Bettermaker , Universal Audio , FabFilter , Slate , Waves i wiele więcej. 

Mastering to ostatni element układanki, gdy kończysz utwór. Chociaż zadaniem inżyniera masteringu jest dodanie kompresji, korektora i ogólnej maksymalizacji głośności, T.Day zawsze posiada wizję i wdraża sprawnie swoje pomysły…

Doświadczeni Inżynierowie Dźwięku

Rob Murray

Miks & Mastering
  • Rob swoje doświadczenie nabrał w Downtown Music Studios w Nowym Jorku, gdzie realizował projekty dla takich artystów, jak Britney Spears, Mark Ronson, Mike Posner, Wiz Khalifa, Gavin Degraw i wielu innych. Przeszedł do niezależnego masteringu, gdzie jego klientami byli David Gray, Sia, Miike Snow i Major Lazer.
  • Klasycznie wykształcony gitarzysta jazzowy z tytułem magistra w dziedzinie nagrań dźwiękowych, Rob rozpoczął swoją karierę od nagrań koncertów muzyki klasycznej i jazzowej na żywo, a wcześniej zajmował się przywracaniem i remasteringiem archiwów dla Metropolitan Opera i US Air Force, zanim przeniósł się do głównych studiów nagraniowych. Chociaż znany ze swojej twórczości w stylu pop i EDM, Rob równie dobrze czuje się w gatunkach Country, Classical, Jazz czy Singer-Songwriter.

Nicolas Essig

Miksowanie & Mastering & Produkcja
  • Nico jest francuskim inżynierem dźwięku mieszkającym w Los Angeles. Pracował z najlepszymi. Jego osiągnięcia to między innymi Daft Punk, Paul Mc Cartney, Katy Perry, Coldplay, Post Malone, Avicii, Calvin Harris, Martin Garrix, Madonna, Lana Del Rey…

  • Wiele projektów zostało nominowanych i zdobyło nagrody Grammy.

     

Matt Dougherty

Miksowanie & Produkcja
  • Pracowałem z wieloma artystami, którzy odnieśli sukces w kraju i za granicą, a także z niezliczonymi lokalnymi i niezależnymi talentami w różnych gatunkach. Pracował nad wieloma numerami #1 w radiu. Jestem multiinstrumentalistą z solidną znajomością teorii muzyki i podchodzę do wszystkich projektów z równowagą biegłości technicznej i muzykalności.

  • Urodził się i wychował w Chicago, chodził do szkoły w stanie Arizona i Conservatory of Recording Arts & Sciences, a obecnie mieszka w północno-zachodniej części Chicago. Pracował pod kierownictwem Johnny’ego K w Groovemaster Studios przez 7 lat jako inżynier z takimi artystami jak Disturbed, Megadeth, Staind, 3 Doors Down, Pop Evil, Sevendust, Red Sun Rising i wieloma innymi. Po pierwszych 3-4 latach pracy w Groovemaster, głównie nad ciężką muzyką, od tamtej pory skupiłem się na produkcji i miksowaniu większej ilości indie, alternatywy i popu.