Opis Artysty

Wokalistka blues rockowa, autorka tekstów, kompozytorka, laureatka Szansy na Sukces, półfinalistka XIII edycji Mam Talent...

Współpracowałam między innymi z Casey Crosby, Jackiem Królikiem, Grzegorzem Piętakiem, Krzysztofem Bodzoniem, Tomkiem Kałwakiem, Atma Anur, Grzegorzem Grybosiem, Dorotą Miśkiewicz.

Przygodę z muzyką rozpoczęłam w roku 2004, po raz pierwszy publicznie zagrałam w krakowskim klubie Awaria jako support Jurka Bożyka. W kolejnych latach występowałam w kraju i za granicą z zespołem Bloody Mary. Owocem tej współpracy jest płyta „Growing up honest”.

Po rozpadzie Bloody Mary przez kilka lat występowałam między innymi z zespołem Smoke Break oraz Magda Hanausek Band. Fascynacja jazzem doprowadziła do powstania płyty „Piosenki”. Brałam udział w wielu festiwalach muzycznych między innymi Rawa Blues Festival.

Obecnie współpracuję między innymi z gitarzystą Grzegorzem Grybosiem, zespołem Hot Swing oraz zespołem West Band. Najchętniej poruszam się w nurcie blues rockowym, ale chętnie śpiewam również jazz, folk oraz country.

Galeria Zdjęć